BMS Mobilya

Ürünler

Hakkımızda

BMS MOBİLYA

BMS mobilya olarak yenilik, estetik ve konforu kendimize rehber edinip ergonomik tasarım, sürdürülebilir üretim ve fonksiyonel mobilya tutkusunu çağın son teknolojileriyle buluşturarak müşterilerimize hayallerinin de ötesinde bir deneyim sunuyoruz.

2009 yılından beri Dudullu bölgesinde üretimdeki atikliği ile ünlenen firmamızda, stok ve proje odaklı orijinal tasarımlarını geniş bir yelpazede çeşitlendirerek ürün ufkunu her geçen gün geliştirmeyi hedefleyen inovatif üretim tarzını benimsiyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimizi hayallerine kavuşturan BMS mobilya olarak, proje sürecine ve detaylara gösterdiğimiz dikkat ile hotel, restoran, kafe, ev ve bahçeleri göz alıcı mekânlara dönüştürüyoruz.

Zincir ve butik markaların projelerine yaratıcı, modern ve teknolojik tasarımlarla yaklaşıyor, özel konseptlere uygun hareketli ürünlerini mobilya kalitesinden asla taviz vermeden müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Farklı zevklere hitap eden tutkulu tasarımlarını çok çeşitli kumaş ve deri seçenekleriyle buluşturarak en talepkâr müşterilerimizi dahi beklentilerinin ötesinde mekânlarla buluşturmayı hedefleriyoruz. Tasarım ve üretimde her zaman evrensel standartları hedef alıyor, eşsiz, zamansız ve zarif tasarımları yüksek kalitede dayanıklı ürünlere dönüştürerek tüm Dünya’ya ihraç ederiyoruz.

BMS Mobilya’nın çarpıcı tasarım, üstün işçilik ve yüksek kalitesini bizzat deneyimlemeniz için sizleri firmamızın Sancaktepe’deki 4000 m2’lik Head Office, showroom ve üretim yerinde ya da Kağıthane’de bulunan 900 m2’lik Showroom ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Vizyonumuz

Müşteri odaklı çalışma prensibinden hiçbir zaman taviz vermeden sektörün ihtiyaçları doğrultusunda inovatif çözümleri benimsiyor, eşsiz tasarımları yüksek kaliteli mobilyalara dönüştürerek tüm Dünya’da müşterilerimizi göz alıcı mekanlarla buluşturmayı vizyon ediniyoruz.

Misyonumuz

Bir dünya markası olarak sektördeki yerimizi her geçen gün sağlamlaştırmayı hedef alıyor, ürünlerimizin günlük yoğun kullanımını göz önünde bulundurarak dayanıklı mobilya üretme misyonunu benimsiyoruz. Bu optikte her zaman birinci sınıf malzeme kullanımı, kaliteli işçilik ve özenli çalışma prensibinden hiçbir zaman ödün vermeden, titizlik, ustalık ve tecrübeyle harmanlanan üretim sürecinde her zaman müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyuyoruz. Bu misyonla, satış sonrasında da her zaman ilgili, özenli ve dikkatli davranan destek hizmetleri ile müşterilerimizin yanında oluyoruz.

Değerlerimiz

Saygı ve anlayışa sonsuz değer veren firmamızda, müşteri ilişkilerinde karşılıklı iletişim ve çözüm odaklı yaklaşımı benimseyerek insan ilişkilerine verdiği değeri yaşatmayı amaçlıyor ve bu yaklaşımı her zaman korumaya özen gösteriyoruz.

Kurum içi ilişkilerimizde de saygı ve bağlılığı ilke edinerek her zaman özveriyle çalışan, işini tutkuyla yapan personelimiz ile sizlerin her zaman yanınızda olmaktan ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için çalışmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz.

Yaşam alanlarınızın atmosferini kısa süre içinde değiştirmek, modern, çarpıcı ve şık tasarımları etkileyici mekanlara dönüştürerek hayatınızda büyüleyici deneyimlerin ayrıcalığına yer açmak için bizimle iletişime geçmenizden mutluluk duyarız.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our gizlilik ilkesi.